loading image

פראנס ביוטי לוגו
כך תכיני את לקוחותייך לטיפולי השעווה בקיץ

0

הקיץ מתקרב, ואיתו המירוץ להסרת שיער מהמקומות המיותרים- הרגליים, בתי השחי והמפשעה.
בעונת הקיץ פרטי לבוש קלילים נשלפים מהארון, המלתחות חושפות את הגוף ומודעות הגוף מקבלת משמעות חדשה.

עבורך, קוסמטיקאית מקצועית עם קליינטורה מכובדת, הקיץ הוא זמן בו מודעות לקוחותייך לשמירה על עור גוף חלק גוברת והביקוש לטיפולי שעווה עולים.
טיפולי שעווה הם מהטיפולים הרווחיים ביותר בקרב קוסמטיקאיות, שכן הוא נחשב לטיפול מהיר ורווחי יותר מטיפולים אחרים. עם זאת, לטיפול זה יש חסרון קטן, והוא הפצעים הנוצרים בקיץ לאחר הטיפול, שאם נלמד איך למנוע אותו מלכתחילה לא נרגיש אותו

לכן, קצת לפני הקיץ, זו התקופה המתאימה כדי ללמוד איך למנוע את הפצעים מראש ולהוציא את לקוחותייך מאושרות, ממליצות, והכי חשוב- חלקות ללא פצעים.

איך תכיני את לקוחותייך לטיפול השעווה בצורה הטובה ביותר? במאמר זה תקבלי את כל התשובות.

 

טיפולי שעווה - האמצעי היעיל ביותר להסרת שיער

טיפולי שעווה, היו ועודם הדרך היעילה ביותר להסרת שיער, אך כבעלת ניסיון את יודעת שהם מצריכים ידע מתאים כדי לבצע את הפעולה בצורה יעילה שאינה מזיקה לעור.

טיפול השעווה אינו מסתכם רק בביקור עצמו בקליניקה שלך, אלא מתחיל בהכנת העור לקראת הטיפול, התייחסות נכונה במהלך הטיפול עצמו והרגעתו לאחר הטיפול, כדי למנוע את הבעיה הנפוצה ביותר- פצעים, זיהומים ופגיעה בעור במהלך הטיפול בשעווה ואחריו.

כקוסמטיקאית מקצועית, את וודאי יודעת שככל שלקוחה תקבל את התוצאה הרצויה, הכוללת עור בריא ונטול פצעים, את תמותגי כמקצועית יותר. ולקוחה מרוצה מביאה עוד לקוחות מרוצים, וחוזר חלילה.

 

אלו פצעים עלולים להיווצר לאחר הטיפול?

אחת הבעיות המרכזיות היום בטיפולי שעווה לקיץ, עבור נשים ובעיקר עבור גברים (ואפילו בחורף), היא פצעים לאחר הטיפולים. רוב הקוסמטיקאיות אינן יודעות איך להימנע מהם, והן מזיקות ופוגעות בעור. הפצעים באזור בו נעשה הטיפול הם מציקים ומגרדים, ולרוב המקום יהיה אדמומי ומגורה.
לפני שנציג את אפשרויות הטיפול, נציג לפניך את סוגי הפצעים שעשויים להיגרם לאחר הטיפול.
כל סוג פצע נוצר מסיבה אחרת, ועל כן הטיפול בו יהיה שונה. כמובן שכל סוגי הטיפולים שמוצעים כאן, יותאמו לסוג עורה של הלקוחה.


קיימים מספר סוגי פצעים שנגרמים כתוצאה מטיפולי שעווה בקיץ:

  • פצעים שנגרמים מחוסר היגיינה במקום (פצעים האופייניים לעונת הקיץ עליהם מדובר במאמר הנוכחי)
  • פצעי שערה חודרנית (או בשמם הנוסף, שערה הפוכה)
  • פצעים שנגרמו כתוצאה משימוש בשעווה לא מתאימה לעור.

 

טיפולי שעווה בקיץ - כך תכיני את לקוחותייך בצורה נכונה

איך תכיני את לקוחותיך לקראת הטיפול? כיצד תבטיחי להם ב99% שעורם יהיה שמור מכל תופעות הלוואי?

* שימוש בקרם הגנה- כאמצעי הגנה ראשון, ידועה חשיבות השימוש בקרם הגנה מתאים מפני השמש. קרם הגנה איכותי שומר על העור מפני סכנות השמש ומפחית את הסיכוי לפצעונים באופן כללי.

* תזונה מתאימה- שמירה על תזונה נכונה, שומרת על בריאות הקליינט/ית, ומשמשת כרפואה מונעת בפני נזקי השמש דוגמת אכילת עגבניות המכילות ליקופן ושתיית תה ירוק המכיל חומרים נוגדי חמצון.

* טיפול פילינג- אנו ממליצים לעודד את לקוחותייך לקבל טיפול פילינג קוסמטי, בפרט בקיץ.
הפילינג משחרר את נקבוביות העור הסתומות, מעודד את זרימת הדם ויוצר התחדשות של תאי עור חדשים. לאחר טיפול פילינג איכותי, העור יהיה רענן, זוהר ובריא. אנו בפראנס ביוטי מציעים את רמדי פילינג (הסדרה החדשה). פילינג גרגרי קל המשמש לשפשוף השכבה העליונה של העור באופן עדין,  ולהסרת תאים מתים.

 

לפני הטיפול

 

כדי למנוע היווצרות פצעונים, הקפידי על הדגשים הבאים:


שימוש באבקת פרופוליס
יש להימנע מביצוע טיפולים קוסמטיים אחרים, ואף להימנע ממריחת קרם לחות ביום הטיפול עצמו, וזאת על מנת להגדיל את סיכויי הצלחת הסרת השיער ללא תופעות לוואי.
אנו בפראנס ביוטי מציעים לך להעזר בפרופולטק, אבקת פרופוליס מרוכזת המיועדת לקוסמטיקאיות מקצועיות ששמות דגש על טיפולי שעווה עדינה. האבקה משמשת שכבה חוצצת בין העור לשעווה ועוזרת למנוע חדירת חיידקים לנקבוביות. יש למרוח שכבה דקה, וכך השעווה תעטוף אך ורק את הנקבובית, ותתלוש את השערה מבלי לגרום נזק לעור.

במהלך הטיפול- הקפדה על היגיינה מירבית

כדי למנוע היווצרות פצעונים, הקפידי על היגיינה במהלך הטיפול. שטפי ידיים, ואל תשתמשי בטלפון

או ציוד אחר אשר עלול לזהם את סביבת הטיפול.
אנו ממליצים מאוד (בעיקר כשמדובר בטיפולי שעווה לגברים) לעבוד על אזורים קטנים, ולא לבצע טיפול ארוך וממושך ללא חיטוי והפסקות מדי פעם בפעם. ככל שתחטאי את אזור המריטה יותר, כך יקטן הסיכוי שעורה של המטופלת יזדהם.

 

לאחר הטיפול- שימוש בחומרים מאלחשים ומחטאים

לאחר מריטת השער, הנקבוביות נפתחות ונותרות רגישות במיוחד לסביבה, לכן יש להעזר בחומרים מרגיעים המתאימים מיד לאחר הטיפול.
בנוסף,  מיד לאחר הטיפול, יש לשטוף את האזור במים פושרים, להרגעת העור.
ייבשי את העור בעדינות בתנועות התפחה קלות, ואפשרי לעור לנוח.

 

אנו בפראנס ביוטי מכוונות קוסמטיקאיות להעזר בתכשירים נלווים להרגעה וחיטוי העור:

קלין סקין – הרגעה מהירה של העור
קלין סקין הוא תכשיר ייחודי בתוצאותיו. הוא מכיל שמן הידרופילי (על בסיס מים) ומשמש להרגעת העור והסרת השמנוניות לאחר הטיפול בשעווה. השמן אינו שומני ואינו מכתים את הבגדים. ניתן, ואף מומלץ, תוך כדי המריחה לעסות את העור על מנת להספיג את השמן בצורה טובה יותר.

ביאדרמיס – הקרם הטיפולי היעיל בישראל למניעת אדמומיות
לקוסמטיקאית המבקשת להעניק את המענה הטיפולי היעיל ביותר, אנו ממליצים על ביאדרמיס.

ביאדרמיס הינו קרם הרגעה לחיטוי העור, הוא מכיל אלוורה העוזרת במניעת אדמומיות ורגישות לאחר טיפולי שעווה והוא מקרר את המקום לאחר הטיפול.
הקרם מומלץ על ידי מאות קוסמטיקאיות בישראל, הוא מנטרל את הדבקות העור לאחר הטיפול ובעל ספיגה מלאה המותיר את העור לח ונושם. אידיאלי לאחר טיפולי עור דוגמת: לייזר, שעווה ועוד.


קרטוליט לושיין - מענה טיפולי לפצעים לאחר הטיפול
לקוסמטיקאיות המבקשות לתת מענה טיפולי לפצעונים לאחר טיפול בשעווה ולמניעת שערה חודרנית אנו ממליצים על שימוש בקרטוליט לושיין.
אם נוצרו פצעים גדולים ומוגלתיים לאחר הטיפול, או בעקבות שערה הפוכה, הקרטוליט לושיין משמש כחומר אנטיביוטי ומחטא. התכשיר מכיל ריכוז גבוה של חומצה סליצילית, חומצה אורגנית המסייעת לריכוך העור

ומסייעת למניעת היווצרותם של פצעונים חדשים.

אם אין שיפור לאחר הטיפולים המומלצים מומלץ ללכת להיוועץ עם רופא עור.

חשוב לנו שתוכלי להציע ללקוחותייך טיפולי הסרת שיער בשעווה, ללא תופעות לוואי או פצעונים,
ותבצעי את עבודתך על הצד הטוב ביותר.
אם את מעוניינת בטיפים, עצות או שיש לך שאלות רלוונטיות אנו מזמינים אותך ליצור קשר איתנו או עם אחד ממרכזי השיווק שלנו.