loading image

פראנס ביוטי לוגו
הקורסים המובילים להסרת שיער בשעווה

0

כחלק מאידיאל היופי, השאיפה לגוף חלק בקרב נשים (ולאחרונה גם לא מעט גברים), הולידה שיטות רבות להסרת שיער. בין מגוון השיטות הנפוצות להסרת שיער גוף - קיימת השעווה. זו אולי גם השיטה הפופולרית ביותר כיום. מסיבה זו, משתלם מאוד להתמחות בה. קורס הסרת שיער בשעווה מקנה למשתתפות בו כלים ומיומנויות להסרת שיער מאזורים חשופים או רגישים, שיאפשרו לכן לבצע את פעולת הסרת השיער באופן עדין, אפקטיבי ומקצועי. במדריך זה, נעבור על מספר דברים שיש לשים לב אליהם בעת בחירת קורס שעווה, וזאת על מנת שתוכלו למצוא את קורס השעווה המומלץ ביותר ולהתחיל את הקריירה שלכן בתחום.

למה קורס הסרת שיער בשעווה הוא כל כך חשוב?

קורס הסרת שיער בשעווה חשוב מ-2 סיבות עיקריות: הסיבה הראשונה היא שמרבית האנשים אינם מחזיקים בידע מספק על העור והשיער, עניין שיוביל במרבית המקרים לכך שהסרת השיער תתבצע בצורה לא נכונה. הסרת שיער בשעווה באופן שאינו טוב, עשויה להוביל למגוון בעיות, וביניהן צמיחה הפוכה של השיער ונזק לעור:

 • צמיחה הפוכה – צמיחת השיער "לתוך" העור, במקום החוצה ממנו. בדרך כלל, עניין זה מתרחש כאשר השערה נתלשת בצורה לא נכונה. עניין זה גורם לה לגדול באופן "עקום", וכך למעשה היא מתקשה "לפרוץ" מתוך העור החוצה.
 • נזק לעור – נזק זה יכול להתבטא באודם וכוויות, אך גם ביובש וביצירת רגישות כרונית בעור.

הסיבה הנוספת לחשיבותו של קורס הסרת שיער בשעווה, היא שקורס טוב ואיכותי יוכל לחשוף את המשתתפות בו לקהלים חדשים בתחום, וללמוד ולתרגל את סוגי השעווה והטכניקות על סוגי לקוחות שונים, בעלי סוגי עור שונים. 

מה לומדים בקורס הסרת שיער בשעווה?

אנשים רבים אינם מודעים לכך, אך קורס שעווה הוא למעשה קורס רציני ומקיף ביותר, הכולל בתוכו מגוון של נושאים שונים. להלן הנושאים העיקריים שיילמדו בקורס איכותי להסרת שיער בשעווה:

 • מבואות – המבואות לרוב יכללו קורסים על הסרת שיער באופן כללי, על מנת לתת לתלמידות בקורס רקע שעליו יוכלו "להישען" בהמשך.
 • מבנה העור – ובכלל זה מהם סוגי העור השונים, כיצד מאבחנים את העור וכיצד מרגיעים אותו לאחר פעולה אגרסיבית יחסית – בדגש על שעווה.
 • מבנה השיערה – גם לשיערה יש מבנה משלה. הבנה עמוקה של מבנה השיערה, מסייעת בסילוק שיער לא רצוי מהגוף בקלות, ביעילות ומבלי לגרום לעור או לשיער נזק שיקשה עלינו בהמשך. 
 • סוגי שעוות – ובכלל זה התאמה יעילה של סוג השעווה לאזור הגוף הנכון, זיהוי שעווה איכותית לעומת שעווה זולה או לא טובה, שימוש נכון בסוגי השעוות השונים ועוד.
 • סטריליזציה – הן של הכלים והן של העור.
 • טכניקות עבודה – טכניקות אלה לרוב יילמדו הן באופן תיאורטי והן באופן מעשי. בעזרת טכניקות עבודה איכותיות ויעילות, תוכלו לבצע הסרת שיער איכותית יותר באמצעות שעווה, להבטיח שהעור לא ייפגע ולספק ללקוחותיכן תוצאות ארוכות טווח.

למה חשוב לשים לב בעת בחירת קורס שעווה?

כיום קיימים בשוק מגוון רחב של קורסים להסרת שיער בשעווה. עם זאת, לא כל הקורסים הללו הם בהכרח קורסים טובים, אשר יקנו לכם ידע חשוב ורלוונטי לתחום. מסיבה זו, בעת בחירת קורס שעווה, יש לתת את הדעת על מספר פרמטרים עיקריים:

 • צוות המורים – על צוות המורים בקורס להיות מנוסה, מיומן ומקצועי במיוחד. לרוב, מדובר באנשים שלמדו את התחום היטב, עובדים בו שנים וממשיכים לקחת חלק בהכשרות או בקורסי העשרה בתחום.
 • הסילבוס – על הסילבוס לכלול את המבואות שצוינו פה, בדגש על מבנה העור והשיערה, וכמו כן לימוד טכניקות שונות לביצוע הסרת שיער בשעווה. יש לוודא שהסילבוס כולל גם הכשרה מעשית.
 • משך הקורס – כפי שניתן לראות, הסילבוס הנלמד בקורס שעווה מכיל לא מעט מידע וחומר לימודי, אותו לא ניתן "לדחוס" לתקופה קצרה של יום או מספר ימים בודדים. אין פירוש הדבר שעל הקורס להתפרש על פני עשור או מספר שנים, אך יחד עם זאת, יש לוודא שפרק הזמן שבו נערך הקורס הוא סביר וריאלי ביחס לסילבוס הנלמד בו.
 • תעודת סיום – תעודת הסיום בסוף, היא למעשה ה"גושפנקא" הסופית להכשרה שעברתן. אם מקום הלימודים שאתן מעוניינות ללמוד בו אינו מציע תעודה מקצועית בסיום הקורס – סביר להניח כי לא מדובר בקורס מקצועי.

שימת דגש על פרמטרים אלה, יסייע לכן למצוא את הקורסים המובילים להסרת שיער באמצעות שעווה, כאשר גם אנחנו כאן לסייע, לייעץ לכן ולהכווין אתכן בתחום.

פראנס ביוטי – מלווים אותך לכל אורך הדרך

בתי הספר המומלצים ע"י פראנס ביוטי לקורסי הסרת שיער ושעווה.

מוזמנות גם ליצור איתנו קשר ואנחנו מכווין אתכן לבית הספר המתאים ביותר עבורכן

פראנס ביוטי – מלווים אותך לכל אורך הדרך

פראנס ביוטי היא חברה בבעלותה של הלן אביטן – שהינה שם דבר בתחום. הניסיון הנרחב של הלן ביסס את פראנס ביוטי כחברה מובילה בתחום השעווה, ומסיבה זו, אנו יכולים להציע ללקוחותינו את השעווה האיכותית, המתקדמת והטובה ביותר בשוק כיום. על אף שאנו עצמנו לא מציעים קורסים לקוסמטיקאיות, נשמח לסייע לקוסמטיקאיות חדשות, או לכאלה המעוניינות ללמוד קוסמטיקה, להיכנס לתחום וללמוד כל מה שצריך לדעת על סוגי שעוות ועל הקורסים הטובים ביותר להסרת שיער בשעווה, וזאת על מנת שתוכלו לבנות קריירה ארוכת טווח ולמתג את עצמכן כקוסמטיקאיות איכותיות ומובילות.