loading image

פראנס ביוטי לוגו
תפקיד השעווה בטיפולי גבות

0
"לפני כמה שנים, טיפול גבות מקיף היה לוקח לי 40 דקות, את רובו הייתי מבצעת עם פינצטה. עם הניסיון, זמני הטיפול נהיו יותר ויותר קצרים. כיום, טיפול גבות מקיף לוקח לי כעשרים דקות, תלוי בסוג הלקוחה" (הלן אביטן, תורגם מצרפתית)

סוגי שעווה, איסורים ושימושים

באופן כללי, קיימים שני סוגים של שעווה לטיפולי שיער: שעווה קרה ושעווה חמה. ההבדל בין השעווה הקרה לשעווה החמה הוא שהשעווה הקרה דלילה יותר ובעלת כושר היצמדות גבוה יותר. השעווה הקרה נצמדת גם לעור המקיף את בסיסי השערות, ובפעולת המריטה גם העור נמתח. העור העדין במפשעות, בבתי השחי, בגבות ובפנים אינו בנוי לעמוד במתיחה שהשעווה הקרה מייצרת, לכן שעווה קרה אינה מתאימה לעבודה על אזורים אלו. באירופה חל איסור על פי חוק להשתמש בשעווה קרה בטיפולי שיער באזורים עדינים. הלן אביטן, מנכ"לית פראנס ביוטי, קוסמטיקאית מדופלמת וידועה ואחות מקצועית, מאמצת את האיסור הזה. אביטן מזהירה מפני שימוש בלתי נאות בשעווה קרה. התפיסה שלנו בפראנס ביוטי היא, שעל כל קוסמטיקאית לזכור כי היא אחראית לשלומן של לקוחותיה ולעשות כל מאמץ להעניק להן את השירות המקצועי, הבטוח והמסור ביותר שניתן. כאמור, השעווה המתאימה לעבודה על אזורים עדינים היא שעווה חמה (המכונה גם שעווה מתקלפת), וכאשר מדובר בגבות – יצרו בפראנס ביוטי מוצר ייחודי בשם פסטילס אקסטרה טאץ'.

פסטילס אקסטרה טאץ'

ניתן לעבוד על השיער בגבות בעזרת שעווה מתקלפת אלסטו, אולם קוסמטיקאיות המבקשות פתרון אידיאלי למריטת שיער באזור הגבות ימצאו מענה מושלם למבוקשן במוצר פסטילס אקסטרה טאץ'. פסטילס אקסטרה טאץ' היא שעווה מתקלפת ייחודית לעבודה באזור הגבות, שפותחה במותג פראנס ביוטי בדיוק למטרה זו: להקל את עבודת הקוסמטיקאית על הגבות ולייעל אותה. השעווה המתקלפת פסטילס אקסטרה טאץ' של פראנס ביוטי היא חזקה במיוחד, ניתנת למריחה דקה ואינה נקרעת. כך הקוסמטיקאית יכולה להגיע לרמת דיוק גבוהה ולעבוד קרוב למרכז הגבה. העבודה עם פסטילס אקסטרה טאץ' חוסכת זמן ניכר, ואת הטאץ' הסופי תוכלי להשיג בעזרת הפינצטה המוכרת והאהובה.

"לאחר מחשבה על האופן בו אני יכולה ליעל את טיפולי הגבות אף יותר, עלתה במוחי המחשבה על שעווה חזקה ונוזלית יותר, אך עדיין שעווה מתקלפת – כזו שתתפוס את השערות הקטנות ביותר מסביב לגבה, ובכך לחסוך זמן יקר במהלך הטיפול"  (הלן אביטן, תורגם מצרפתית)

עשי ואל תעשי

כמה כללים ותזכורות לגבי עבודה באזור הגבות:

  • שעוות חמות מיישמים רק באמצעות שפטולה – אין להשתמש ברולר. רולר מכיל שעווה קרה, שעלולה לפצוע את העור.
  • יש לבדוק את טמפרטורת השעווה לפני תחילת הטיפול בכדי למנוע כוויות. במהלך הטיפול, יש לבדוק את הטמפרטורה לפחות פעם אחת נוספת. אם השעווה חמה מדי, יש להנמיך את דרגת החימום במכשיר החימום, להמתין כמה דקות ולבדוק שוב.
  • שבירת השפטולה לשני חלקים תסייע לך לדייק במריחת השעווה.
  • יש לעבוד בכמויות קטנות של שעווה על מנת להשיג את הדיוק הנחוץ בעבודה באזור הגבות ולסגל לעצמך מיומנות וטכניקת עבודה משופרת ומקצועית.

עבודה מדויקת, מהירה ובטוחה

כקוסמטיקאית, את עובדת על עור פניה של המטופלת וכל טעות שלך תתבטא במראה הפנים של הלקוחה. מראה הפנים חשוב לתחושות הביטחון העצמי והרווחה של לקוחותייך, ולכן עלייך לנהוג בזהירות ובאחריות. התייחסי לעור פניה של הלקוחה כאילו היה עורך, והימנעי מפעולות שאולי יחסכו לך זמן, אך יפגעו בעור הפנים של הלקוחה. שעווה מתקלפת אלסטו של פראנס ביוטי מיועדת במיוחד לעבודה באזורים עדינים, והמוצר פסטילס אקסטרה טאץ' יוצר במיוחד לעבודה על איזור הגבות. לפני תחילת עבודה עם שעווה מתקלפת עלייך לוודא שהטכניקה ברורה לך. אם אינך מיומנת, דאגי לקבל הכשרה והדרכה מתאימות. המוטו של מותג פראנס ביוטי הוא אחריות, זהירות ומקצועיות. הקפדה על שלושת הפרמטרים הללו תבטיח לך לקוחות מרוצות, זוהרות ובריאות.

לסיכום

החידושים האחרונים בענף הקוסמטיקה מאפשרים לקוסמטיקאית המקצועית להעניק ללקוחותיה שירות משופר ברמות דיוק גבוהות, במינימום סיכונים ובזמן קצר. בתחום הגבות, שעווה מתקלפת אלסטו ושעווה מתקלפת פסטילס אקסטרה טאץ' הולכות ותופסות את מקומה של הפינצטה. כל קוסמטיקאית צריכה להכיר את יכולותיה ואת רמת המיומנות שלה, ובהתאם לכך להשתמש בשעווה המתקלפת.

בתחילה, כאשר רמת המיומנות נמוכה, תיעזרו יותר בפינצטה. ככל שתתמקצעו ושתשפרו את מיומנותכן בעבודה עם פסטילס אקסטרה טאץ' – כך תמצאו שאתן משתמשות פחות בפינצטה. אמנם, תמיד הטאץ' הסופי יתבצע בעזרת הפינצטה, אך את שאר העבודה תוכלו לבצע במהירות וביעילות בעזרת שעווה מתקלפת. זכרו תמיד כי בטיחות הלקוחות ורווחתן הן מעל כל החישובים האחרים, ואל תתפתו לקיצורי דרך שיגרמו למפגעים, לתאונות מצערות ולסבל מיותר. אנו, בפראנס ביוטי, עושים את המיטב על מנת לפתח מוצרים בטוחים ובריאים, ונשמח לעמוד לשירותכן בכל שאלה ובקשה, על מנת להבטיח שימוש נאות, מוצלח ומיטיב במגוון מוצרינו.