loading image

פראנס ביוטי לוגו
שעווה מתקלפת לקוסמטיקאיות מקצועיות

0

טיפולי שעווה הם חלק בלתי נפרד מעבודתה של קוסמטיקאית מקצועית. השעווה הקרה מושכת גם את העור, והיא חזקה מדי לאזורים עדינים, לכן בטיפולי שעווה באזור הפנים, הגבות, המפשעות ובתי השחי יש להשתמש אך ורק בשעווה חמה, המכונה שעווה מתקלפת. העבודה עם שעווה מתקלפת מצריכה הדרכה מקצועית, בכדי שתיעשה על הצד הטוב ביותר. הלן, גאה להציג בפניכן את מוצרי המותג לטיפולי הסרת שיער באזורים עדינים.

המותג פראנס ביוטי רואה לנגד עיניו את רווחתן של הלקוחות ואת בריאותן, ושם לו למטרה לפתח מוצרים בטוחים לשימוש וידידותיים ולשווקם לקוסמטיקאית וללקוחותיה. למען רווחת הלקוחות, ועל מנת לאפשר לקוסמטיקאיות מקצועיות לעבוד ביעילות על השיער באזורים עדינים, פיתחו בפראנס ביוטי את שעווה מתקלפת בסטנדרט מקצועי, הכירו את שעוות אלסטו, השעווה המתקלפת של פראנס ביוטי. במאמר הבא נביא לפניכן מידע על יתרונותיה של השעווה החמה, על דרכי העבודה איתה, ומדוע אין להשתמש בשעווה קרה באזורים עדינים.

מה בין שעווה קרה לשעווה חמה?

שעווה קרה היא שעווה נוזלית וחזקה יותר. בעבודה עם שעווה קרה, פעולת המריטה מושכת גם את העור שמסביב לבסיס השערה. משום כך, אין להשתמש בשעווה קרה באזור הפנים, בתי השחי והמפשעות. העור באזורים עדינים אלו עלול להינזק כתוצאה מפעולת המשיכה של השעווה הקרה, ובאירופה איסור השימוש בשעווה קרה לטיפול באזורים עדינים מעוגן בחוק. השעווה החמה, או כפי שהיא מכונה – שעווה מתקלפת, היא סמיכה יותר ומכילה טלק המונע את היצמדות השעווה לעור.  פעולת המריטה מתבצעת באמצעות משיכה או קילוף של השעווה עצמה, ללא צורך בבד או בנייר.

התמקצעות

לקוסמטיקאיות המעוניינות לעבוד עם שעווה מתקלפת מומלץ לעבור הכשרה בקורס יעודי. העבודה על עור הפנים היא קריטית ללקוחותייך, ומטבע הדברים את רוצה לעשות את המיטב על מנת שלא יקרו תקלות ותאונות, ושהלקוחות יצאו מרוצות ויפות. לכן, אם אינך מיומנת בעבודה עם השעווה המתקלפת, כדאי לעבור הכשרה מתאימה לפני שאת ניגשת לטפל בלקוחותייך עם מוצר זה.

שעווה חמה בטיפולי גבות

השיטה המדויקת לשרטוט גבות אידיאלי היא עבודה עם הפינצטה המסורתית. אולם עבודה עם פינצטה אורכת זמן רב יחסית, גם לקוסמטיקאית מנוסה. שילוב השעווה המתקלפת בטיפול גבות מקצר משמעותית את זמן הטיפול. השימוש בשעווה החמה נעשה באזורים החיצוניים יותר של הגבות, בהם צמיחת השיער דלילה יותר. את שאר העבודה, כולל העיצוב הסופי של הגבה, יש לעשות בפינצטה.

שעווה מתקלפת אלסטו של פרנס ביוטי

כאמור, אלסטו היא שעווה חמה המיועדת לעבודה באזורים עדינים. קיימים שלושה סוגי שעווה מתקלפת אלסטו: ורודה, לבנה ודבש, כאשר ההבדל ביניהם הוא עצמת המשיכה השונה. התאמת שעוות האלסטו האידיאלית לכל מטופלת מתבצעת על פי סוג העור והשיער.

מדוע אסור לעבוד על אזורים עדינים עם שעווה קרה?

השעווה הקרה נדבקת אל העור שמסביב לבסיס השערה, ובתהליך מריטת השערה, נמשך גם העור. באזורים עדינים, פעולת המשיכה עלולה לפגוע בעור ולהותיר את המטופלת פגועה ופצועה. בנוסף לכך, תהליך העבודה עם שעווה קרה מכאיב הרבה יותר מעבודה עם שעווה מתקלפת, ולכן יגרום סבל מיותר ללקוחותייך. כאמור, באירופה חל איסור על שימוש בשעווה קרה באזורים עדינים, והלן אביטן ופראנס ביוטי מאמצים את הגישה הזו, למען רווחתן של הלקוחות ולמען בריאותן.

כמה חם

אחד הדברים שעליהם יש להקפיד בעבודה עם שעווה חמה הוא שחום השעווה לא יהיה גבוה מדי. שימוש בשעווה בטמפרטורה גבוהה מהטמפרטורה המומלצת עלול לגרום כוויות, ומזה יש להימנע בכל מחיר. על מנת לוודא שהשעווה בטמפרטורה מתאימה, חושי אותה עם ידך: אם השעווה חמה מדי, הורידי את הדרגה במכשיר החימום, המתיני כמה דקות ובדקי שוב את הטמפרטורה. לעולם אל תנסי לקצר את הדרך ולהשתמש בשעווה חמה מדי. זכרי שאת מטפלת בגופה של לקוחה, וכל פגיעה או פציעה תגרום סבל מיותר.

פסטילס אקסטרה טאץ'

פראנס ביוטי השיקה מוצר חדש – פסטילס אקסטרה טאץ'. פסטילס אקסטרה טאץ' היא שעווה מתקלפת שיוצרה במיוחד לעבודה על הגבות. פסטילס אקסטרה טאץ' מתאפיינת בכך שהיא חזקה, ניתנת למריחה דקה ומדויקת ואינה נקרעת. תכונותיה הייחודיות של פסטילס אקסטרה טאץ' מאפשרות לקוסמטיקאית המקצועית לטפל בצורה מדויקת, בטוחה ויעילה בגבותיהן של לקוחותיה.

כל אזור והשעווה שלו

שאלה שחוזרת על עצמה בנוגע לשעווה מתקלפת היא האם ניתן לעבוד בכל אזורי הגוף עם שעווה זו. התשובה היא שתיאורטית אין מניעה להשתמש בשעווה חמה לצורך מריטת שערות בכל הגוף, אלא שתהליך העבודה עם שעווה מתקלפת מדויק ואיטי יותר, ולכן אין זה ריאלי עבור קוסמטיקאית מקצועית, שצריכה לעמוד בלוח זמנים עמוס.

זהירות מונעת תאונות

עבודתה של הקוסמטיקאית משפיעה ישירות על המראה של הלקוחה ועל רווחתה. תאונות מצערות יפגמו בתחושת הרווחה של הלקוחה, ובמקרים גרועים ביותר אף יפגעו בבריאותה. על מנת שלא לגרום תאונות מצערות, יש להקפיד על דרך עבודה נכונה. לעולם אין להשתמש בשעווה קרה למריטת שיער באזורים עדינים. זה יגרום לכאב רב ולסבל, ויכול אף לגרום נזקים לעורה של הלקוחה. יש לעבוד באזורים עדינים עם שעווה מתקלפת אלסטו ולפעול על פי ההנחיות. מי שאינה מיומנת צריכה לעבור הדרכה והכשרה מתאימה, בכדי שתוכל לטפל בלקוחותיה בבטחה.

אחריות, זהירות ומקצועיות

ערכי היסוד של המותג פראנס ביוטי הם אחריות, זהירות ומקצועיות. בתור קוסמטיקאית את מטפלת בפניהן ובגופן של נשים ושל נערות. מראה אסתטי ומטופח חשוב לרווחתה של כל אישה, לתחושתה הפיזית ולביטחון העצמי שלה. לכן, כל קוסמטיקאית צריכה לטפל בלקוחותיה מתוך אחריות ולוודא שהיא עושה כל מאמץ להעניק להן את הטיפול הבטוח והמקצועי ביותר. עלייך להיזהר ולשמור על עורה של הלקוחה כאילו היה עורך, ולוודא שאת מבצעת את הטיפול בצורה הבטוחה והנכונה ביותר. אין קיצורי דרך ששווים את הסיכון לפגיעה בבריאותה של לקוחה או במראה פניה, שהרי היא נותנת בך אמון ומפקידה את פניה ואת גופה בידייך. בשל כך, המוטו של מותג פראנס ביוטי הוא אחריות, זהירות ומקצועיות.

לסיכום

פראנס ביוטי והלן אביטן גאים להציג בפני קהל הקוסמטיקאיות המקצועיות את מוצרי השעווה החמה של המותג – שעווה מתקלפת אלסטו לבנה, ורודה או דבש, וכן מוצר שעווה ייחודי לעבודה על הגבות – פסטילס אקסטרה טאץ'. מוצרי השעווה המתקלפת של פראנס ביוטי מספקים לקוסמטיקאית המקצועית את האפשרות לעבודה מהירה ובטוחה על השיער באזורים עדינים. כך תוכלי להעניק ללקוחותייך טיפול בטוח ומדויק בזמן קצר יותר. אמנם בארץ החוק אינו אוסר על מריטת שיער באזורים עדינים בעזרת שעווה קרה, אך בפראנס ביוטי מאמצים את הגישה האירופאית, האוסרת שימוש בשעווה קרה להסרת שיער באזורים עדינים, משום הסיכון לגרימת כאב, נזק וסבל מיותרים ללקוחות. לפני תחילת העבודה עם מוצרי השעווה המתקלפת, ודאי שאת מכירה את דרך העבודה עם המוצרים ומיומנת בה. הלן אביטן וצוות פראנס ביוטי ישמחו לעמוד לשירותך בכל שאלה ובקשה על מנת להבטיח מקצועיות ובטיחות, ולאפשר לכל אישה ליהנות מיתרונותיהם של מוצרי החברה. החברה משקיעה מחשבה רבה בפיתוח המוצרים כך שיתאימו לשימוש בטיחותי ויעיל, שכן רווחתן של הלקוחות ובריאותן חשובות מכל.עוד באותו נושא: